Gayové šíří HIV. Prague Pride je triumfem zvrácené morálky a zahnívající České společnosti.

Napsal Cznews.bloger.cz (») 8. 8. 2017, přečteno: 134×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Image_19 Gayové šíří HIV. Prague Pride je triumfem zvrácené morálky a zahnívající České společnosti.

ROZHOVOR „Pochod Prague Pride bude opět triumfem zvrácené a rozvolněné morálky a aurou zahnívající nemocné společnosti. Lidé, ctící křesťanské a judaistické kořeny euroamerické civilizace, budou zděšeně sledovat obscénní exhibici všech myslitelných úchylek a poslouchat hesla, urážející většinovou společnost,“ říká bývalý senátor, lékař a bývalý viceprezident Českého červeného kříže Pavel Lebeda.

Homosexuálové, lesby a další menšiny pořádají opět festival Prague Pride. Tentokrát však mají na nás, majoritní společnost, požadavek, abychom je nejen „tolerovali“, ale projevili jim „respekt“. Abychom je „respektovali“. Co na to říci, jak se postavit jak k těmto menšinám, ale i k jejich aktuálnímu požadavku?

Jsem pamětník, a tak jsem zažil skoro všechny etapy vztahu většinové společnosti k homosexuálům a homosexualitě. Od kriminalizace přes pohrdání a štítivé odmítání nechutně nemocného, postoje mrtvého brouka, spekulace o nemoci, k toleranci, byť zpočátku velmi odtažité.

Projevovat někomu úctu a respekt je obrat, který v mafiánských románech znamená vyjádření oddanosti a submisivity kmotrovi. Pokud je nadcházející Prague Pride projevem respektu k homosexuálům, je to plně v souladu se současným pojetím lidských práv.

Máte snad něco proti obraně lidských práv?

Ale vůbec ne. Snad to srozumitelně vysvětlím. Lidská práva jsou fenoménem posledních desetiletí. Původní myšlenka, bránit menšiny proti útlaku majoritami, byla správná a legitimní. Ale ono se to nějak zvrtnulo. Emotivně podané strádání menšiny otevírá srdce i peněženky. A toho dokáží někteří využít mistrovsky. Ať už ke zvětšení bankovního konta či jako výtahu k politické moci a vlivu.
Obrana lidských práv se stala kouzelným zaklínadlem. Neprůstřelným štítem a neporazitelnou zbraní pro ty, kdo s ní dokáží správně zacházet. Často jsem se ptal, odkud se bere síla, nutící politiky přijímat zákony poškozující vlastní zemi. Proč názory většiny obyvatel nejsou politicky korektní? Proč média dávají prostor jen „politicky korektním“ a dehonestují nesouhlasící? Proč je kritika stále tvrději umlčována a kritici nálepkováni („rasisté, náckové, xenofobové, extremisté“ a další -isté a -fobové ).

Máme tu opravdu světovládu nevládních struktur, rozvracející tradiční národní a civilizační hodnoty? A v pozadí obludný manipulátor – George Soros, stylizovaný jako smějící se Buddha? Ten už České republice napáchal a páchá nemalé škody ( kauza DH u soudu pro lidská práva, dehonestující výstava v Paláci Rady Evropy v Štrasburku, stálé omílání mantry o rasismu v České republice).
Teorie nadvlády nestátních struktur dobře vysvětluje diskriminaci většinové populace a neoprávněné výhody menšin (Romové, homosexuálové, muslimové, blokování adekvátní reakce Evropy na migrační katastrofu). Za pozornost stojí vytlačení pašeráků lidí neziskovkami z úžasného byznysu, jaký představuje ilegální migrace.

Nezveličujete vliv nestátních organizací?

Menšin máme požehnaně, jen si vybrat (etnické, náboženské, národnostní, sexuální...). Ještě lépe ale oslovuje veřejnost starost o zdravotně hendikepované (diabetici, slabozrací, autisté, vozíčkáři). Stačí vybrat si komunitu či menšinu a založit neziskovou organizaci. Pro zkušené je sepsání programu a žádostí o dotace a granty hračka. Stejně jako oslovení médií, sponzorů a politiků. Tam pak je zájem oboustranný. Kdopak by se nechtěl zviditelnit na akci pro dobrou věc ? Některá menšina či komunita hendikepovaných je doslova obsypána „pomáhajícími“ neziskovkami. Romy u nás integruje přes 130 nestátních organizací a více než 70 jich integruje cizince. A to jich zatím moc není.

Ve veřejnoprávní televizi nemine den, aby se jímavě nepopisovalo strádání nějakě komunity současně s velebením nějaké zachraňující neziskovky. A což teprve přenosy z monstrozních dobročinných akcí s prezentací donátorů a exhibováním celebrit. Následné opulentní večírky s potoky šampaňského už přenášeny nejsou.
Skláním se před nemajetnými dárci, kteří v dobré víře pomoci potřebným si utrhnou ze svého skromného rozpočtu. Klobouk dolů.

Není váš odsudek neziskovek příliš příkrý ?

Jistě jsou neziskovky, které odvádějí záslužnou práci a na svůj provoz si ponechávají jen potřebné prostředky. Za svého působení v komunální i vrcholné politice jsem viděl dost takových, kterými protékaly miliony bez detekovatelného efektu. Ty výše jmenované mezi ně patří. Není divu, že se zvedají v řadě zemí hlasy volající po kontrole efektivity vynakládaných prostředků (USA, Maďarsko, u nás prezident Zeman a jiní). Však také jsou vystaveni zuřivým útokům politicky korektních sluníček.

Image_20

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedna