Evropané jsou nevolníci pracující na migranty.

Napsal Cznews.bloger.cz (») 27. 1. 2017, přečteno: 1154×
image_3.jpg

Megakauza na Slovensku. Toto podepsal slovenský šéf policie: Evropané jsou nevolníci pracující na migranty. Na migraci profitují neziskovky a „sluníčkáři“. A Merkelová...

 

Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar byl na koberečku u prezidenta republiky Andreje Kisky. Gašpar se totiž podepsal pod prohlášení nezávislého sdružení Hospodářský klub, v němž se mimo jiné praví, že z Evropanů se v době migrační krize stávají nevolníci pracující na migranty. Za tuto porobu můžeme údajně poděkovat i německé kancléřce Angele Merkelové. Kiska se teď na policejního prezidenta zlobí.

Šéf slovenských policistů Tibor Gašpar se podepsal pod prohlášení Nezávislého ekonomického fóra Hospodářského klubu. V textu, jenž spatřil světlo světa 19. ledna, se praví, že z Evropanů se stávají v důsledku migrační krize nevolníci.  „Dnes jsme dokonce svědky toho, jak se z Evropanů stávají nevolníci ve vlastní zemi díky uplatňování lidskoprávního imperialismu ze strany protinárodně orientovaných struktur,“ stojí v prohlášení. A to není všechno. „Současná migrace je precizně politicky a mediálně připravený střet s naší evropskou civilizací,“ lze se v textu také dočíst.

Na migrační krizi údajně profitují neziskové organizace a tzv. sluníčkáři. Vodu na mlýn jim údajně posílá německá kancléřka Angela Merkelová, která otevřela brány ekonomickým migrantům. Podobných myšlenek je prohlášení plné. Podepsal se pod něj nejen slovenský policejní prezident, ale i děkan Univerzity Komenského v Bratislavě Jozef Masarik nebo Vojtěch Tkáč, exministr práce za Hnutí za demokratické Slovensko .

Zatímco Kiska se na policejního prezidenta zlobí, slovenský premiér Robert Fico či ministr vnitra Robert Kaliňák mlčí. Kaliňák poznamenal pouze, že jde o vyjádření soukromého názoru. Kiska naproti tomu poukazuje na to, že prohlášení je plné zavádějících informací. Současná ministryně spravedlnosti Lucie Žitňanská ze strany Most-Híd spolu s médii a opozicí připomíná, že policejní prezident má více dbát na to, co říká. Měl by zůstat nestranný a nevměšovat se do politických debat. Migrace je i politické téma.

Slovenská média Gašpara kritizují nejen za to, že prohlášení podepsal, ale také za to, že svůj podpis nechce vysvětlit, ani odvolat, podotýká např. Marián Leško v textu pro server Trend.sk.

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a šest